Únor 2013

Děkuji :*

13. února 2013 v 20:25 | Anette
Tak holky udělaly jste mi radost :) Hrózně velkou :*
Jsem ráda že nejsem jediná, kdo má problém s aktivitou. Jenom se sem dokopat je pro mě boj na život a na smrt, ale když už tu jsem, tak začínám chápat proč jsem byla z toho blogová ní tak nadšená.
Jinak už zkouším psát nové povídky, ale nikdy to není ono -.- Však já už něco vymyslím ^^
Tak a ode dneška se už budu snažit obíhat častěji. :3

Tak jdu zase beznadějně cvakat do klávesnicem, abych pak umírala, kdy si to po sobě přečtu :D Znáte to, "To sem psala já?" Q_Q
Tak držte palce :DD Možná i něco z toho dám na internet :OO o.0 :D

Zpět :3

3. února 2013 v 18:17 | Aneko |  Důležité
Ahoj :3
Tak konečně jsem se dokopala k tomu, aby jsem zase blog rozjela :D
Upřímě, vůbec se mi do toho nechtělo -.-
Ale po 3 měsících bez PC (ne, taky nechápu jak jsem to zvládla a ne, nepodřezala sem se, i když jsem k tomu neměla daleko) mi nějak přeskočilo na správnou frekvenci a dala se znovu do blogování. Tím že jsem přesokčila na správnou frekvenci myslím to, že jsem se odpoutala od neustálýho hraní metinu, minecraftu a co je nejhorší, od howrse O.o (neukamenujte mě prosím x_x)
Už jsem ale úplně vyléčená.
Rozhodla jsem se pro několik věcí :3
  • měním si jméno na "Anette" protože Aneko se mi už nelíbí tak jako předtím
  • začnu psát víc povídek a možná se dostanu i ke komixům ze sims 3, protože na tý hře úplně ujíždím :33
  • poprosím svojí spolužačku, aby mi udělala novej design, no posuďte, po tom co jsem tu 3 měsíce nebyla mě už Naruto tak moc... nebere. To ale neznamená, že ho přestanu sledovat :3
  • budu na blogu sama, protože fungování ve 2 lidech je na nic :D (nebo jsem zatím nenašla nikoho, kdo by moje nadšení pro blog sdílel)
Co ale zůstane při starém je každodenní koukání na vaše blogy (slovo "obíhání" je dost divný -.-), budu sem chodit každej den a každej den dávat příspěvky.
Ještě něco bych měla změnit ? :3

A s těma sims to asi nebude jen tak hned. . . Dávat příspěvky budu tak ve škole o přestávkách, nebo na svým kindlu, ale ten kdo ho má, tak určitě ví že psát na kindle je noční můra (něco jako spát na PSP).

Jdu se mrknout na to něco málo blogů co si mě ještě nechali v seznamu SB :3 děkuji všem za přízeň :*