Ty můj malý Rómeo 3/4

30. března 2012 v 12:45 | Aneko |  Příběhy
Další díl -.-

Pootevřela jsem jedno oko. Byla jsem v nějaké místnosti. Ležela jsem na posteli a opatrně jsem se pokusila posadit. Hned po prvním pohybu mě šíleně rozbolela hlava. Až teď jsem se rozhlédla kolem sebe. Zdi byli žlutě natřené. Byla tam dvě zrcadla. Vzadu byla malá šatna a vedle koupelna. Vedle mě byla homádka s oblečením. Byla jsem nahá! Rychle jsem k sobě přitáhla peřinu a oblékla se. Na stolku vedle té poslele byla sklenice s vodou. Trochu jsem se napila, vyhrabala ve své kabelce hřeben a stáhla jsem si vlasy do culíku. Sklidila jsem si všechny věci které jsem si vyházela z kabelky a vyšla ze dveří. Na cedulce na nich bylo napsáno : Personál.
Stála jsem na té chodbě kterou jsme se s holkama dostali sovnitř. Šla jsem rovnou k východu. Ztiskla jsem kliku. Kupodivu bylo otevřeno. Doběhla jsem z¨k autobusové zastávce. Můj autobus jel až za dvě hodiny, takže jsem musela jít domů pěšky. Po ¨půlhodinové chůzi jsem se vplížila do svého pokoje. Převlékla jsem se a šla spát. Probudil mě strašný rámus. Pootevřela jsem jedno oko. P¨Moje sestra stála u skříně, a bědovala. Na zemi bylo moje oblečení. Vlastně bylo roházené po celém pokoji. "Vypadni..". "Eh? Jé Rin ty už jsi vzj¨hůru?" vypískla a zrudla jako rajče. "Vypadni!" zívla jsem. "Ah¨? Co ten nepořádek uklidím neboj..". Rychle jsem se posadila a zařvala: "Vypadni!!". Izumi se opřela o stůl za mnou, shodila mi lapmpičku. Lekla se a utekla. Zabořila jsem se do poštáře a spala dál. "Vztávej!!" sykla Izumi a cloumala mi ramenem. "Hm?"zabručela jsem. "Je 15:00 a máma se vrací z práce! Mazej z postele nebo máš velkej průšvih!". Máma. To slovo mě zděsila tak, že jsem blskově vyskočila z postele. Byl tam pořád nepořádek po Izumi ale v mém nepořádku se to úplně ztratilo. "Já to zvládnu." sykla jsem a vystrčila jí ke dveřím. Vím že je Izumi mrcha, ale účty jsou vyrovnané. Přehodila jsem přes postel přehoz, seskládnaný ze spousty hadříků (mích starých triček). Stáhla jsem si ze sebe oblečení a natáhla si na sebe modré šaty. U zrcadla jsem se odlíčila a jen si udělala stíny. Všechny předměty na zemi jsem rozkopala a tak vytvořila ve svém pokoji uličku. Dalo se jí jednoduše procházet do všech míst pokoje. Najednou se mi udělalo špatně. Běžela jsem do své malé modro-žluté koupelny (všechno příslušenství bylo žluté ale podlaha i zdi byli natřeny na modro. Nahnula jsem se nad záchod a přišla o vše co jsem snědla předchozí den. Moje máma už tahala za kliku. "Rin? Ale né! Zlatíčko nemám zavolat doktora?" strachovala se. "Ach né!" odvrátila se od záchodu a usmála se na ni. "Ach ano.. Měla bych už dlouho si nemocná nebyla..". "To bude.." ale moje máma si to ládovala přímo k telefonu na chodbě. Já jsem se vrátila ke své činnosti.
"Smím vás poprosit aby jste nás nechala osamotě?" podíval se přes úzké brýle doktor Söcher. "Ach ale..". "Mami!" probodla jsem jí pohledem. "Už jdu.." zabručela máma. Ten strarej páprda v bílím plášti a brejlema si nás zavolal přímo do ordinace místo běžné návštěvy. "Sestři? Odveďte ji prsím na oddělení C k paní Felen." podíval se vážně doktor na roztomilou dívku v bílích šatech a tužkou za uchem. "Jste si jistý?" povytáhla sestři obočí. "Je úplně v pořádku až na..". "Až na?" přerušila jsem ho. "Vše se dozvíte pokud je náš předpoklad správný.
"P-prosím? To.. Není možné!" vydechla jsem. To není možné! To se nemělo stát! Proč já... "Um.. Chcete si TO nechat?". "Pohladila jsem si břicho a zašeptala: "Ano.."
"COŽE?!! Ty malá děvko prolhaná!!" ječela moje matka na celý špitál. Začali se mi v očích hromadit slzy.
Seděla jsem ve svém pokoji a dívala se do zdi. Každé jiné dívce by se na mém místě honila hlavoz miliarda myšlenek. Ale mě jen ta jedna: Mám si to dítě nechat?

Poslední díl by měl být delší :))

Aneko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a si tu → klik

Klik

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 31. března 2012 v 11:05 | Reagovat

Skvělé opět těším se na pokračováni škoda že bude poslední :-(

2 saruki saruki | Web | 31. března 2012 v 13:10 | Reagovat

[1]: souhlas :-(

3 kisa-san kisa-san | Web | 1. dubna 2012 v 15:56 | Reagovat

Krásný..

4 Alexa-chan Alexa-chan | Web | 6. července 2012 v 1:33 | Reagovat

nádherný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama